עובדים על הקורונה

אין עבודה.

המצב המאיים הזה של שוק מוצף מובטלים, הקורונה ששלחה כמיליון עובדים לביתם, הפחד. היאוש.

הסיטואציה מרגישה מורכבת עוד יותר לאנשים עם מוגבלות - 'למה שיקחו אותי אם יש אופציה אחרת'

נכון. הכל השתנה. אנחנו כבר לא במקום הבטוח שלנו. אולי בחל"ת, בבית או בתפקיד אחר בחברה.

אבל רגעקורונה  לא שווה אין עבודה. לא שווה יאוש.

אפשר לעבוד על הקורונה בעיניים, לעקוף אותה ולמנף את הקושי.

 

מה נעשה כדי למצוא את עצמינו מוברגים שוב בעבודה, חיוניים ומייצרים כסף ותועלת?

 

טיפים פרקטיים לעידן הקורונה (ויעילים תמיד)

 

> גמישות. אלתור. יצירתיות. המעסיק יאהב אתכם :) תנו לעצמכם לזרום עם המציאות- לקבל עבודה מסוג שונה, להתנסות גם בדברים מורכבים יותר (או פחות) ובעיקר למצוא כיצד אתם יכולים לתרום.

> למידה. אתם בבית? נצלו את הזמן ללמידה! להעשרת תחום ההתמחות שלכם, ללמידת נושאים חדשים, לפתיחת תחומי ידע נוספים וכמובן לרכישת ידע בסיסי במחשוב או אנגלית- אם אין לכם, דבר שיביא לכם המון תועלת!

> חיפוש עבודה. אל תתייאשו מראש. יש מקומות שמחפשים אתכם דווקא עכשיו. צרו פניה יזומה למקומות עבודה, הציעו את עצמכם, עדכנו את סביבתכם הקרובה - משפחה, חברים, מכרים- כי אתם פנויים להצעות. התנועה תזיז אתכם הלאה.

> חברות השמה. פנו לחברות השמה ולגורמי סיוע שיש להם קשרים עם מעסיקים, ולכך הם נוצרו- לעזור לכם למצא את העבודה שאתם רוצים.

> הכנסה נוספת. מעגלים נוספים. יש לכם תחום ידע? יכולים להעביר אותו הלאה? קחו אומץ והציעו לסביבה הקרובה שלכם לקבל אותו בתשלום סמלי. פתחו קורס לאורגימי, מכרו פטיפורים או חיתוכי פירות, הקלידו חומרים. מלבד האופציה של הכנסה צדדית נוספת, תכירו אנשים חדשים, לקוחות ומעסיקים. יכירו אתכם!

> תאמינו בעצמכם.  היו מודעים לכוחותיכם. האמינו ברווחים שתוכלו להביא למעסיק, תתעסקו באמונה ותחשבו חיובי. זה מה שיגרום לכם להצליח. 

הצלחה!