"הפעילות של שמעיה מוכיחה שאפשר גם אחרת"

מפכ"ל המשטרה לשעבר, רוני אלשיך, ערך ביום שלישי סיור מקיף במוסדות 'שמעיה' בעיר בני ברק ועמד מקרוב על הפעילות הענפה למען אנשים עם מוגבלויות - האתגרים, ההישגים והחזון.
הסיור נפתח במתחם גני הילדים של שמעיה ברחוב סורוצקין בבני ברק. במהלך הסיור קיבל אלשיך הסבר מקצועי מקיף על כבדות השמיעה ממנה סובלים הילדים ודרכי הטיפול בה. כמו כן הוא ביקר במכון השמיעה המתקדם שמפעילה שמעיה במקום.
לאחר מכן סייר אלשיך במתחם המעונות של שמעיה ברחוב עזרא בבני ברק, שם הוא נפגש עם הבוגרים והרכזים שהציגו את הפעילות בשפת הסימנים, וכן אנשי מקצוע שהעניקו לו סקירה נרחבת על העשייה במקום.  
בתום הסיור נועד אלשיך עם הנהלת  שמעיה וראשי האגפים של הארגון. במהלך הפגישה הוצגה הצגת בפניו הפעילות הרוחבית של שמעיה בכל הארץ, ונערכה לו היכרות עם האתגרים והמטרות של הארגון.
לאורך כל הסיור הביע אלשיך את התפעלותו והתרשמותו העמוקה מהפעילות של ארגון שמעיה, ומהעובדה שזו מופנית לכלל המגזרים באוכלוסייה. הוא ציין כי דווקא בימי בחירות של שיסוי ופלגנות, עמותת שמעיה מוכיחה שאפשר לפעול אחרת - בחיבור, בנתינה ובמסירות.
"לראות כל כך הרבה אנשים שמסורים כל כולם למען האחר בנתינה אינסופית, זה מרגש ונותן הרבה תקוה לעתיד. שמעיה מהוה מודל לחיבור אמיתי ולעשייה מבורכת למען הקהילה".