הח"כית בחרה לפתוח את שנת הלימודים ב′שמעיה′: "אסייע ככל שאדרש"

שנת הלימודים החדשה נפתחה בקול רעש גדול, וכמיטב המסורת בחרו הח"כים, השרים ונציגי הציבור השונים לציין את האירוע בביקורים מתוקשרים במוסדות החינוך השונים, בדגש על אלו שקרובים ל"בייס" שלהם.
יוצאת מן הכלל היא חברת הכנסת קטי שטרית (ליכוד) שבחרה לפתוח את שנת הלימודים דווקא בסיור מקיף במוסדות 'שמעיה' בבני ברק, כדי להעביר מסר בדבר החשיבות של שילוב אנשים עם מוגבלות בחברה וכדי ללמוד על הצרכים השונים והאופנים בהם ניתן לסייע לאוכלוסייה זו.
במהלך הסיור עמדה ח"כ שטרית מקרוב על הפעילות המגוונת של ארגון שמעיה בכל מה שקשור לסיוע לאנשים עם מוגבלויות, ולשילובם בחברה.
היא ציינה כי הבחירה ב'שמעיה' כמוקד לסיור מהסוג הזה היא תוצאה של החשיבות שהיא רואה בסיוע לאנשים עם מוגבלויות, וההבנה כי 'שמעיה' הוא הארגון המוביל בנושא בכל מה שקשור לשילוב בין איכות הפעילות, המקצועיות וההיקף.
בנוסף שוחחה שטרית בהתפעלות על המסירות של הצוות של 'שמעיה'. "זה אנשים שבאים לעבודה ממקום של שליחות לפני כל דבר אחר, וזה בא לידי ביטוי בשטח במסירות אינסופית". עוד ציינה שטרית בהתפעלות את העובדה ש'שמעיה' מסייעת לכל סוגי האוכלוסייה ללא כל קשר לשיוך מגזרי זה או אחר, דבר שמהווה עדות נוספת לערכים ותחושת השליחות  שבשמם פועל הארגון.
בסיום הסיור נועדו שטרית וצוות לשכתה עם ראשי שמעיה, המנכ"ל הרב שמעון לוי והסמנכ"ל הרב יהושע רייס, לפגישה ממושכת במשרדי הארגון. הפגישה עסקה בקידום ובשיפור חקיקה לטובת אנשים עם מוגבלויות.
ראשי 'שמעיה' הודו לחברת כנסת על ההקשבה וההתעמקות בעניינם של אנשים עם מוגבלויות, ואיחלו לה בהצלחה בהמשך דרכה הציבורית.
"סיירתי במרכז שמעיה, שמטפל בילדים עם מוגבלויות והקשבתי למגוון של סייעות, מטפלים ומטפלות", סיכמה שטרית את הביקור והבטיחה: "הנושא של ילדים ומוגבלויות קרוב לליבי, ואעשה ככל שאדרש למצוא פתרונות לאתגרים שעומדים בפנינו בנושא".