ביקור ח"כ אתי עטיה בשמעיה

ח"כ אתי עטיה (הליכוד) ערכה השבוע סיור ממושך במרכז 'שמעיה' בבני ברק. במהלך הסיור נועדה חברת הכנסת עם מנכ"ל 'שמעיה' הרב שמעון לוי, סגנו הרב יהושע רייס, כמו גם הצוות המקצועי של הארגון.
עטיה גם סיירה במוסדות השונים של הארגון בבני ברק, ועמדה מקרוב על הפעילות החשובה שכוללת סיוע לילדים ומבוגרים עם מוגבלויות, לצד מיזמים נוספים שעניינם שילוב אנשים עם מוגבלויות בחברה.
אנשי 'שמעיה' פרסו בפני עטיה את האתגרים והקשיים השונים עמם הם מתמודדים, כמו גם צרכים כללים של אוכלוסיית האנשים עם מוגבלויות בישראל, וביקשו ממנה סיוע חקיקתי ורגולטורי.
עטיה נענתה בחיוב לבקשה והבטיחה לסייע בתיקון שורה של חוקים ונהלים, כך שהם ייקלו על משפחות אנשים עם מוגבלויות וייעלו את השירותים השונים ע"י יצירת ממשק בין הביטוח הלאומי, משרד הבריאות והגורמים הרלוונטיים הנוספים.
בסיום הביקור הודתה עטיה לרב לוי ולצוות ארגון 'שמעיה' על "האירוח הנפלא והסיור המלמד והמרגש".
היא ציינה כי היא "רואה בעבודתכם, עבודת קודש של ממש, מלאה בחסד של אמת". לדבריה, "הטיפול המסור והדאגה לעתידם של ילדים, ובוגרים, הלוקים בשמיעתם, נוגעת ללבי. אני רואה בכך מצווה גדולה ועל כך תזכו, בע"ה, לחסדים רבים".
עוד מדבריה של ח"כ עטיה לאחר הביקור: "נושא הסיוע לאנשים עם מוגבלויות קרוב מאוד ללבי. עם כניסתי לתפקידי כחברת כנסת מן המניין, שמתי לעצמי למטרה לדאוג ולסייע לשלומם, לרווחתם ולשילובם של אנשים עם מוגבלויות בתעסוקה, בחינוך, בתרבות ובכל תחומי החיים בהם יוכלו להשתלב באופן מקסימלי".
היא הבטיחה כי "אוזניי תהיינה קשובות ודלת לשכתי תהא פתוחה לכל בעיה ו/או עוולה המונחת לפניי, ואפעל על מנת לשלב את אוכלוסיית האנשים עם מוגבלויות, ללא הבדל של דת, צבע או מין בחברה הישראלית כולה".
ראשי ארגון 'שמעיה' הודו מצידם לחברת הכנסת עטיה על קיום הסיור והנכונות שהיא הפגינה לסייע לארגון ולאוכלוסיית האנשים עם מוגבלויות. "משמח לראות חברת כנסת שגם בימים של בחירות שמה את הדאגה לחלש ולאחר מעל ההתעסקות הפוליטית והמפלגתית".