בפגישה עם ראשי שמעיה

ראשי עמותת 'שמעיה' הפועלת למען כבדי שמיעה ואנשים עם מוגבלויות שונות, נפגשו השבוע עם ראש העיר ירושלים, משה ליאון. בתחילת הפגישה בירכו ראשי העמותה את ליאון על כניסתו לתפקיד ואיחלו לו הצלחה באתגרים העומדים לפתחו.
בהמשך הציגו ראשי העמותה לראש העיר את הצמיחה האדירה בהיקפי הפעילות והמענה הניתן במסגרת תעסוקה נתמכת ובמועדון הבוגרים  ובפעילויות הנוספות ברחבי הארץ בכלל ובירושלים בפרט,  ראש העיר שמע בקשב רב על הצרכים השונים בנושאי תקצוב והקצאות והבטיח לסייע ככל הניתן.
היבט נוסף שבו הביע ראש העיר נכונות לסייע הוא בשילוב אנשים עם מוגבליות בעבודה בעירייה. ראשי העמותה הציגו בפניו את "מהפכת התעסוקה של שמעיה" במסגרתה משולבים אלפי אנשים עם מוגבלויות בתפקידים שונים בשירות הציבורי ובמגזר הפרטי. ראש העיר, שהתרשם מאוד מהפרוייקט המיוחד, הבטיח לסייע ככל הניתן בהיבט הזה, בדגש על שת"פ עם העמותה לצורך שילוב אנשים עם מוגבלויות כעובדי עירייה.
ליאון ציין כי הוא משוכנע שהשת"פ הפורה בין שמעיה למחלקה לשירותים חברתיים בעיריית ירושלים תסייע מאוד לקדם את הפרוייקט.
רגע מיוחד נרשם לקראת סיום הפגישה כאשר ראשי 'שמעיה' הגישו לראש העיר מזכרת מטקס קביעת מזוזות סניף של העמותה בירושלים, בו הוא השתתף, אז בתור חבר מועצה מן המנין.
ראשי העמותה הזכירו לליאון את דבריו בכנס שכללו ברכה למתנדבים והמנהלים המסורים שיצליחו תמיד  להיות לעזר לתושבי העיר. "רק שנה עברה מאז אותו אירוע ואתה כבר בעמדה שיש בכוחך לסייע רבות לפעילות החשובה והנחוצה של העמותה".