אירוע ותערוכה בסיום קורס גרפיקה בטבריה

קורס הגרפיקה התקיים במסגרת מרכז הפעילות הקהילתי של 'שמעיה' בטבריה.
ראש עיריית טבריה מר יוסי בן דוד כיבד את הארוע בהשתתפותו.
בדבריו הוא ציין לשבח את תלמידות הקורס שהוציאו תחת ידן יצירות מופת של משחקים מעוצבים חדשניים. הוא העיר כי המשחקים עושים רושם מיוחד וכי לדעתו ניתן לשווק אותם לחנויות, מה שמראה על למידה מקצועית ושאיפה למושלמות.
עוד ציין  כי זאת ההזדמנות עבורו לבטא את הערכתו הרבה לפעילות עמותת שמעיה בעיר. פעילות המרכז הקהילתי מקדמת את השכלתם ומיומנויותיהם של תושבי הפריפריה ומהווה זרוע מבצעת לחזון העיריה.
הרב שמעון לוי- מנכ"ל שמעיה נשא אף הוא דברים ומסר את תודותיו והערכתו לראש העיר על המאמץ בהשתתפותו ועל הסיוע הנרחב ל'שמעיה', וכמו כן שיגר את ברכתו לרב אליהו זיגדון מ"מ ראש העיר שעומד לימין ארגון 'שמעיה' בכל עת, ונותן את עצמו מעל ומעבר. הוא ציין כי הרב זיגדון לא יכל להשתתף באירוע ומסר את ברכותיו.
בהמשך הארוע הציגה הגב' אוריה שדה- רכזת מרכז 'שמעיה' בטבריה את הפעילות הענפה בסניף הכוללת קורסים מקצועיים, חוגים מגוונים, תעסוקה נתמכת לאנשים עם מוגבלות, מרכז למידה, מרכז התפתחות הילד, גמ"ח עריסות וארגון עזר ליולדת.
עוד הסבירה כי הארוע הנוכחי והתערוכה מצביעים על המקצועיות הרבה של קורס הגרפיקה, שהוא כבר שלב שני למתקדמות והתוצאות מדברות בעד עצמן.
אין ספק כי פעילות הארגון צוברת תאוצה ומתקדמת בצעדי ענק בנתינת שירות לאזרח בכל התחומים.