לשמעיה הבאה בירושלים

ימים ספורים קודם חג השבועות, עם פתיחת סניף "שמעיה" הראשון בבירה, נערך טקס קביעת מזוזות בנוכחות בכירים ואישי ציבור. את הטקס פתח מר משה ליאון, חבר מועצת העיר ירושלים ומי שמתמודד על ראשות העיר, שנשא דברי ברכה וקבע את המזוזה הראשית. "בימים אלה", הוא אמר, "אני מתמודד על ראשות עיריית ירושלים, הזמן עמוס לעייפה, אבל כשהרב שמעון לוי פנה אלי וביקש שאבוא לקביעת מזוזה, שמחתי על ההזדמנות שניתנה לי לחנוך את הסניף החדש שישרת את תושבי ירושלים".
בדבריו הוא ציין את הקשר העמוק בינו לבין ארגון "שמעיה" ואמר כי "אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה לאותם ילדים ומבוגרים, אנשים עם מוגבלויות, אם עמותת שמעיה לא הייתה קיימת. העבודה שאתם עושים היא עבודת קודש אמתית, אני מכיר את הפעילות, ויכול לומר שגרמתם לי להתרגשות גדולה. ירושלים מתברכת בזה שהחלטתם לקבוע בה את משכנכם החדש".
לאחר נשיאת דברים של גברת נורדהיים, מפקחת ארצית במשרד העבודה והרווחה, ואריק מסטרמן, מפקח מחוז ירושלים במשרד העבודה והרווחה, נשא דברים חה"כ הרב מיכאל מלכיאלי ששיבח את פעילות הארגון וקבע מזוזה נוספת בסניף החדש. "אני חוזר עכשיו מדיון שעסק בתחום שילוב אנשים עם מוגבלות בשוק התעסוקה", הוא סיפר. "כולם מדברים על השילוב ועל החשיבות הגדולה שלו, אבל ברגע האמת אף אחד לא מוכן להכניס את היד לכיס כדי לגרום לזה לקרות. חייבים לעודד מעסיקים ולממן להם את העסקת האנשים הללו. המענה לכך הוא ארגון שמעיה. אני רוצה לברך את הארגון שלצערנו עושה את מה שמדינת ישראל נמנעת מלעשות ומבטיח לעמוד לימינו בכל עת".
במהלך האירוע נשא דברים גם הרב שמעון לוי, מנהל הארגון, שהתייחס להתרחבות המואצת שהוא חווה בשנים האחרונות. בדבריו הוא ציין את ההתפתחות של אגף 'קדימה לעבודה' שעושה עבודת קודש ומשלב מאות אנשים עם מוגבלויות בשוק העבודה והתעסוקה.