ביקור מרגש של ח"כ יעקב מרגי במעמד קביעת מזוזה לאגף הטיפולי החדש

באגף הטיפולי החדש שנחנך בשמעיה, כבר עוסקים בעיצומם של ימי העבודה, מבלי לתת ללוח השנה הפסקה - כי כאן יודעים על חשיבות המעקב והעקביות בין המטופל לבין הצוות, ומעניקים את הטיפול הטוב ביותר.
לפיכך כאשר הגיעה עת חנוכת הבית, הטקס הרישמי, הופתע ח"כ הרב יעקב מרגי, שהיה אורח הכבוד, לגלות את הפעילות הערה מקרוב. "עוד לא יבש הצבע מהמשקוף ואתם כבר בעיצומה של עבודת קודש!".
בטקס קביעת המזוזה נכחו עוד רבני שמעיה, רבני ההנהלה ואנשי צוות. לאחר מכן הוא פתח בסיור מעמיק במרחבי שמעיה, נכנס לכיתות, התרשם משיטות העבודה, ואף נכנס לעובי הקורה בקשר בלתי אמצעי, בשחחו עם הורים מזדמנים ועם תלמידים שהיו במקום. לאורך כל הביקור לא הסתיר הרב מרגי את התרשמותו ונכרה על פניו היטב התרגשותו מהמראות והגילויים המפעימים של הפעילות הרוחשת בשמעיה. הוא גילה בקיאות מדהימה בעבודת הצוות והפליא על הבעייתיות עמה מתמודדים כאן אנשי הצוות במקרים רבים ומורכבים. הוא מצא במקום אוזן קשבת, מקום גדוש פעילות שלא חוסך כל מאמץ לטובת הילדים.
הרב מרגי אמר שהוא סמוך ובטוח שעושים כאן את המירב, והוא רק תוהה "מה עושים ילדים והורים שאין להם את מוסדות שמעיה?!". והבטיח להמשיך להיות יד ימינם של המוגבלים ככל אשר יוכל, וסימן לעצמו כמה נקודות אור שרצוי למנף לתועלת הציבור הזה.