סקר שביעות רצון של כללית: מקוים לראותכם בראש הרשימה גם בסקרים הבאים!

סקר שביעות רצון של כללית: מקווים לראותכם בראש הרשימה גם בסקרים הבאים!
מסקר שערכה קופת החולים המובילה בישראל בקרב לקוחותיה שנהנו משירותי 'שמעיה', עולה כי הארגון הבטיח את מקומו בראש רשימת שביעות הרצון. תוצאות הסקר היו 'משביעות רצון' והפתיעו לטובה את הנהלת הקופה, אך לא אותנו...
המאמצים שמושקעים ב'שמעיה' כדי להבטיח שירות מקצועי ואנושי, לא מותירים ספיקות באשר לציון הגבוה. הוא מובן מאיליו.   
ב'שמעיה' מקפידים על מתן שרות הולם לכל אדם באשר הוא, תוך התחשבות בצרכיו האישיים. המקצוענות, השירות, האיכות והעמל הרב שמושקע בכל פרט - זו הסיבה לכך שאנשים מביעים אמון רב בארגון ופעליו.


הארגון זוכה לאמון מלא, להערכה רבה ולשיתופי פעולה פוריים עם מערכת הבריאות בישראל. מעתה, הקשר הטוב ששורר בין האגפים המקצועיים של 'שמעיה' לבין קופות החולים – זוכה לנתונים רשמיים באדיבות קופת החולים 'כללית'.  
במדד שביעות הרצון נכללים חמישה פרמטרים עיקריים שקובעים את הציון: שביעות רצון כללית מהטיפול, שביעות רצון מהיחס ומהשירות של המטפל, הערכת מקצועיות של המטפל, שביעות רצון מתוצאות הטיפול וממידת ההמלצות למכרים על קבלת שירות מ'שמעיה'. 
''כפי שוודאי ידוע לך, מערך ביטוחי הבריאות ו'כללית מושלם' משקיעים רבות באיכות השירות ללקוחות. מתוך שאיפתנו המתמדת לשיפור, אנו עורכים דרך קבע סקרי שביעות רצון לקוחות. במהלך החודשים האחרונים ביצענו סקר שירות בקרב 30 איש מלקוחותינו אשר להם הענקת שירות'', כתבה גב' ליאת אביבי-פבלוביץ, מנהלת הבטחת איכות, מערך ביטוחי הבריאות ו'כללית מושלם' בשירותי בריאות 'כללית'. ''בסקר שנעשה בחודשים אלו לספקים הנותנים שירות של טיפולי התפתחות הילד לעמיתי ה'מושלם', קיבלתם את הציון 6.5 בסקלה של 1-7'', נכתב במכתב שנשלח ל'שמעיה'.
את האיגרת סיימה גב' אביבי-פבלוביץ בהבעת הערכה כנה על המאמץ שהושקע ב'שמעיה' להשגת הציונים הללו, וציינה את תקוותה לראות את הארגון בראש הרשימה גם בסקרים הבאים.